Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

21 березня у театрі ляльок відбудеться День відкритих дверей для дітей-учасників самодіяльних театральних колективів міста.

  • 21 березня об 11.00 у  Дніпропетровському міському театрі ляльок (просп. Героїв, 40-а) відбудеться День відкритих дверей для дітей-учасників самодіяльних театральних колективів міста. Захід приурочено до Міжнародного дня лялькаря. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. .

    Цього року театр вирішив присвятити свято дніпропетровським дітям – учасникам самодіяльних театральних колективів. Цього дня 50 таких дітей запросять у театр. Їм  артисти покажуть виставу «Чарівне озеро», проведуть майстер-класи, відкриють секрети народження ляльок та проведуть церемонію посвячення дітей у «Лялькарі».  Діти, в свою чергу, покажуть артистам свої роботи, зазначають в управлінні.

    Дніпропетровський міський театр ляльок «Театр актора та ляльки» відкрито 2001 року, у ньому працює 8 акторів.

    21 березня відзначається Міжнародний день лялькаря. Свято встановлено з 2003 року за пропозицією віце-президента UNIMA, голови Комісії Азіатсько-Тихоокеанського регіону, президента UNIMA Індії Даді Пудумжа.

    20.03.2014, 15:16

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария