Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

20 вересня о 14.00 у молодіжному парку відпочинку та дозвілля (вул. Набережна Заводська, 53) відбудеться велофестиваль «Дніпро ровер фест».

  • 20 вересня о 14.00 у молодіжному парку відпочинку та дозвілля (вул. Набережна Заводська, 53) відбудеться велофестиваль «Дніпро ровер фест». Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    Розпочнеться фестиваль о 10.00 з дитячих змагань, далі будуть заїзди дорослих на шосейних велосипедах, гонки на кільцевій дорозі, змагання на памп-треку (велосипедна траса з ямами, кочками та ухилами) та на велосипедах для трюків. Під час фестивалю всі  бажаючі зможуть долучитися до майстер-класів по обслуговуванню велосипедів та фігурному катанню. Наймолодших учасників фесту розважатимуть аніматори, також для них працюватиме мотузковий парк та заплановано різноманітні розваги, зазначають в управлінні.

    Планується, що до змагань долучиться близько тисячі велосипедистів, реєстрація на участь у фестивалі розпочнеться о 9.00. Переможці гонок отримають кубки, медалі та грамоти, додають в управлінні.

    Фестиваль «Дніпро ровер фест» проводиться у місті вперше з метою залучення молоді до здорового способу життя та популяризації велосипедного спорту. Організатори заходу – Дніпропетровська асоціація екстремальних видів спорту, всеукраїнська організація  «Байк-портал» та управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    19.09.2014, 14:37

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария