Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

20 листопада об 11.00 у приміщенні Дніпропетровського Будинку мистецтв дніпропетровці будуть вишивати карту України.

  • 20 листопада об 11.00 у приміщенні Дніпропетровського Будинку мистецтв (приміщення колишнього кінотеатру «Червоногвардієць», вул. Філософська, 23) дніпропетровці будуть вишивати карту України. У такий спосіб наше місто долучиться до Всеукраїнської акції «Україна – разом!». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Привітає учасників акції заступник міського голови Ірина Зайцева.

    За задумом авторів акції – Ірини Кондратенко та Юлії Плахтій з Вінниці, всі українці мають об’єднатись у спільній справі – вишиванні карти України, кожна область повинна вишити свою частину. Ескіз вишивки створено з використанням прапорів усіх областей України та Меджлісу кримськотатарського народу, зазначають в управлінні.

    До Дніпропетровська частково вишите полотно передано із зони АТО.  Дніпропетровці продовжать його вишивати у Будинку мистецтв 20 листопада з 11.00 до 17.00. В управлінні наголошують, що до роботи може долучатися кожен охочий. Стати до роботи вже готові об’єднання майстрів народного мистецтва, яке третій рік працює в Будинку мистецтв. У складі об’єднання визнані майстри нашого міста: члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, атестовані спілкою майстри, активні учасники всеукраїнських та регіональних виставок традиційних промислів.

    Акція «Україна – разом!» претендує на національний рекорд. Національний реєстр Рекордів України офіційно погодився на фіксацію рекорду в номінації «Мистецтво»  – «Карта України вишита вручну найбільшою кількістю вишивальників». На сьогодні до акції долучилися більше 5 тисяч учасників, вишивання вже відбулась у 19 містах України: Вінниці, Житомирі, Рівному, Луцьку, Тернополі, Львові, Ужгороді, Маріуполі, Івано-Франківську, Хмельницькому, Кіровограді, Чернівцях, Одесі, Чернігові, Сумах, Харкові, Сватовому (Луганська обл..), Краматорську і Слов’янську (Донецька область). Вже готову карту України організатори планують передати до Верховної Ради України, додають в управлінні.

    19.11.2014, 17:19

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария