Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

20 грудня о 13.00 відбудеться презентація книги «Паралельні світи», до якої увійшли твори переможців Всеукраїнського конкурсу творчої молоді «Літературна надія Дніпра-2013».

  • 20 грудня о 13.00 у приміщенні Центральної міської бібліотеки для дорослих (вул.Леніна, 23, 3-й поверх, лекційна зала) відбудеться презентація книги «Паралельні світи», до якої увійшли твори переможців Всеукраїнського конкурсу творчої молоді «Літературна надія Дніпра-2013». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    У конкурсі «Літературна надія Дніпра-2013» взяли участь 70 учасників від 18 до 40 років із Дніпропетровської, Івано -Франківської, Хмельницької , Черкаської областей. Конкурсні роботи оцінювало журі, до складу якого входили письменники, мовознавці, представники центральної міської бібліотеки, сайту gorod.dp. Всі роботи конкурсантів опубліковані  на сайті gorod.dp-http://gorod.dp.ua/tema/litera13, та зберігаються у бібліотечних закладах Дніпропетровська, додають в управлінні.

    Конкурс «Літературна надія Дніпра» започатковано у 2011 році управлінням культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради, Центральною міською бібліотекою для дорослих та сайтом gorod.dp.ua. Проводиться він раз на два роки і на сьогодні дає можливість читачам ознайомитися з творчістю сучасних українських поетів та прозаїків, а молодим письменникам презентувати себе. У 2014 році за підтримки Дніпропетровської міської ради видано збірку переможців конкурсу під назвою ” Паралельні світи”, ілюстрації для якої зробили студенти Дніпропетровського театрально – художнього коледжу, додали в управлінні.

    19.12.2014, 9:42

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария