Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

2 липня об 11.00 відбудеться зустріч представників будівельної академії з німецькими колегами та промисловцями щодо удосконалення підготовки спеціалістів для будівельної галузі.

  • 2 липня об 11.00 у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (вул. Чернишевського 24а, ауд. 202, зала засідань вченої ради) відбудеться зустріч представників будівельної академії з німецькими колегами та промисловцями щодо удосконалення підготовки спеціалістів для будівельної галузі. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

    У заході візьмуть участь ректор, перші проректори, декани, завідуючі кафедрами академії, німецькі промисловці та науковці, представники управління освіти та науки міськради. У ході зустрічі її учасники з-поміж іншого розглянуть питання стажування студентів академії за кордоном, співпраці у міжнародних наукових дослідженнях за участі студентів та аспірантів академії, спільного проектування об’єктів соціальної сфери, побудованих з бетону тощо, зазначають в управлінні.

    01.07.2014, 15:06

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария