Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

2 червня о 13.00 відбудеться майстер-клас стосовно роботи органів місцевого самоврядування, який проведуть польські фахівці-працівники органів місцевого самоврядування.

  • 2 червня о 13.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. К. Маркса, 75, к. 724) відбудеться майстер-клас стосовно роботи органів місцевого самоврядування, який проведуть польські фахівці-працівники органів місцевого самоврядування. Про це повідомили в управлінні міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради.

    На семінарі поляки поділяться досвідом роботи міських адміністрацій Польщі з огляду на трансформацію системи місцевого самоврядування в Україні. Лектори також розкажуть про управління бюджетом міста та про процедури держзакупівель, зазначають в управлінні.

    Майстер клас проводитиме делегація з Фундації Менеджерських Ініціатив, яка завітає до нашого міста із польського Любліна в рамках проекту “Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України”. Проект фінансує Фонд Міжнародної Солідарності, додають в управлінні.

    30.05.2014, 14:54

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария