Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

2 березня об 11.00 відбудеться робоча зустріч першого заступника міського голови Анатолія Крупського з координатором проекту «Соціальний вимір нової економіки Дніпропетровська» Томашем Чубарою.

  • 2 березня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. К. Маркса, 75, біла зала) відбудеться робоча зустріч першого заступника міського голови Анатолія Крупського з координатором проекту «Соціальний вимір нової економіки Дніпропетровська» Томашем Чубарою. Про це повідомили у департаменті промисловості, підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради. До зустрічі також долучаться консультант Світового Банку та Фонду Bertelsmana Януш Шевчук, експерт в програмах польської допомоги 2009-2013 в Грузії та Україні Аджей Собчик та ін.

    Під час зустрічі присутні говоритимуть про шляхи реалізації проекту «Соціальний вимір нової економіки Дніпропетровська». Основною метою проекту є вдосконалення професійної спроможності  структур, які відповідають за місцевий економічний розвиток та розвиток підприємництва у Дніпропетровську. Зазначений проект буде реалізовуватись коштом урядів Канади та Польщі з березня по листопад 2015 року.

    27.02.2015, 14:43

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария