Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

2 березня о 13.00 у міському Палаці дітей та юнацтва відбудеться щорічний міський фестиваль дитячої екологічної творчості «Екотворчість».

  • 2 березня о 13.00 у міському Палаці дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги,5 ) відбудеться щорічний міський фестиваль дитячої екологічної творчості «Екотворчість». Про це повідомили у самому палаці.
    У фестивалі візьмуть участь команди-переможці районних турів, загалом близько 100 школярів. Учні представлять сценічну програму «Усе життя у цій краплині, тож бережи її дитино!», в якій поряд з глобальними  екологічними проблемами світу та країни, будуть корисні надбання з природоохоронної діяльності шкіл (представлення  екологічних проектів, конкурсів, акцій, екскурсій). Також на розсуд журі будуть представлені плакати на екологічну тематику, зазначають у палаці.
    Журі міського фестивалю – працівники обласного еколого-натуралістичного центру, представники обласної ради охорони природи, громадських організацій, преси та телебачення. Учасників та переможців фестивалю нагородять почесними грамотами. Команда – переможець представлятиме місто у регіональному турі на базі обласного еколого-натуралістичного центру, додають у палаці.
    Фестиваль «Екотворчість» проводиться понад десяти років з метою підготовки школярів з високим рівнем екологічних знань та екологічної свідомості, зазначають в управлінні.

    27.02.2015, 14:43

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария