Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

19 грудня з 15:00 та у вихідні дні буде перекрито рух транспорту по проспекту Карла Маркса від вул. Короленко до вул. Карла Лібкнехта в обох напрямках.

 • 19 грудня з 15:00 під час урочистого відкриття головної ялинки  області (площа Героїв Майдану, 1) та у вихідні дні буде перекрито рух транспорту по проспекту Карла Маркса (від вул. Короленко до вул. Карла Лібкнехта  в обох напрямках). Про це повідомили у департаменті взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради.

  Рух транспорту за необхідністю буде також перекрито  у вихідні дні в період з 19 грудня по 19 січня, зазначають у департаменті.

  На час перекриття руху автобусні маршрути №87 Б, №157, №87 А, №101, №146 А та Б будуть перевозити пасажирів по вул. Чкалова. Автобусний маршрут №113 перевозитиме пасажирів через вул. Сєрова, просп. К. Маркса, вул. Леніна, вул. Плеханова з кінцевої зупинки на вул. Московській. Про це повідомили у департаменті транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради.

  Рух тролейбусів маршруту №1 тимчасово призупиняється, а тролейбуси маршруту № «кільце А»  будуть працювати за зміненим  маршрутом: «пл. Жовтнева – пр. Гагаріна – вул. Титова – вул. Робоча – вул. Шмідта – пр. Пушкіна – вул. Сєрова – пр. Пушкіна  – вул. Шмідта – вул. Робоча – вул. Титова – пр. Гагаріна – пл. Жовтнева». Для зручності пасажирів у вказаний період по тролейбусному маршруту №5 вдень замість 5 тролейбусів  пасажирів перевозитимуть 6 тролейбусів, з інтервалом руху вдень 5-8 хвилин, ввечері замість 2 тролейбусів працюватимуть 4 з інтервалом руху у 10 хвилин.  Кільце «А» перевозитиме пасажирів з інтервалом руху у 10-15 хвилин», зазначають на комунальному підприємстві  «Дніпропетровський електротранспорт».

  Парковка тимчасово не працюватиме, водії зможуть паркуватися на  вул. Мечникова, на вул. Центральній, у паркінгах на вул. Шевченка «Босфор» та у ТЦ «Пассаж», ТРЦ «Мост-Сіті центр».

  17.12.2014, 17:21

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария