Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

18 листопада об 11.00 відбудеться прес-конференція щодо формування єдиного інформаційного освітнього простору в закладах освіти Дніпропетровська.

  • 18 листопада об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (пр. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція заступника начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Наталії Гавриленко щодо формування єдиного інформаційного освітнього простору в закладах освіти Дніпропетровська. Прес-конференція відбудеться за участі керівника центру інформаційних технологій управління освіти та науки міської ради Миколи Кузічева, директора Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ ім.О.Гончара Сергія Григор’єва та представника компанії «Майкрософт Україна» Романа Рудюка.

    Центром інформаційних технологій та ресурсним центром інформатизації освіти у співпраці з компанією «Майкрософт Україна» для закладів освіти міста створено єдиний інформаційний простір dnepredu.dp.ua на основі технології Office365, зазначають в управлінні освіти та науки міської ради.

    17.11.2014, 12:21

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария