Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

18 грудня о 19.00 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Регіональної премії за досягнення в мистецтві «Артис – 2014».

  • 18 грудня о 19.00 у  приміщенні кінотеатру «Правда-кіно» (просп. ім. Газети «Правда», 86) відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Регіональної  премії за досягнення в мистецтві «Артис – 2014». Привітає учасників церемонії заступник міського голови Ірина Зайцева. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    Із  понад ста  претендентів на премію компетентне журі визначило по одному   переможцю у 28 номінаціях. Вони будуть нагороджені дипломами та преміями за досягнення в мистецтві “Артист – 2014″,додають в управлінні.

    Регіональна премія за досягнення в мистецтві вручається кращим митцям вдруге.2013 року вона була ініційована  журналом «Ключ», Співтовариством творчих людей Дніпропетровська «Таланты среди нас» та продюсерським центром «Артис» (керівник – Віктор Демьяненко) та підтримана Дніпропетровською міською радою.

    Мета премії – стимулювання професійного та творчого росту творчих людей, нових якісних проектів в сфері культури та мистецтва, популяризація окремих видів мистецтва та представників культурного життя Дніпропетровщини, зазначають організатори.

    17.12.2014, 17:24

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария