Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

18 грудня о 12.00 відбудеться святкова зустріч заступника міського голови Ірини Зайцевої з обдарованими дітьми шкіл естетичного з нагоди Дня Святого Миколая.

  • 18 грудня о 12.00 у приміщенні Дніпропетровського телевізійного театру (вул. Рогальова, 9) відбудеться святкова зустріч заступника міського голови Ірини Зайцевої з обдарованими дітьми шкіл естетичного з нагоди  Дня Святого Миколая. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    На свято запрошені 100 талановитих юних музикантів, художників, танцюристів, які протягом року не тільки виявили відмінні знання, були чемними та старанними, а й брали активну участь у різноманітних професійних мистецьких конкурсах та фестивалях міжнародного та всеукраїнського рівня: у Росії, Білорусії, Польщі, Чехії,  Великій Британії, Греції, Іспанії, Литві, Болгарії, Словенії, Києві, Одесі, Львові, Харкові, Хмельницькому, Запоріжжі, Трускавці, Кіровограді.

    Окрім солодких подарунків до Дня  Святого Миколая  юні  таланти отримають в подарунок вітальну концертну програму від учасників  фольклорного ансамблю дитячої музичної школи №10, артистів Дніпропетровського телевізійного театру та шоу-групи «Квартаблюз».

    17.12.2014, 17:23

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария