Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

17 вересня о 9:30 у пологовому відділенні клінічної лікарні №9 міський голова Іван Куліченко привітає матерів, які народили на День міста – 13 вересня.

  • 17 вересня о  9:30 у пологовому відділенні клінічної лікарні №9 ( пр. Воронцова, 29) міський голова Іван Куліченко привітає матерів, які народили на День міста – 13 вересня. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради. В цей день батьки кожного з новонароджених отримають святковий сертифікат, у якому зазначено, що їх малюк народився у День міста та 6 тисяч гривень матеріальної допомоги.

    У суботу у місті  на світ з’явилося 22 малюки: 12 дівчат та 10 хлопців, зазначають у департаменті.

    Традиція підтримки родин, у яких діти  з’явилися  на світ на День міста започаткована 2008 року за ініціативи міського голови Івана Куліченка. Таким чином влада намагається сприяти збільшенню народжуваності, а також вихованню патріотизму та любові до рідного міста. За шість років на День міста народилося  246 немовлят: 130 хлопчиків та 116 дівчат, зазначають у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради. Після виписки з пологового будинку батьки усіх новонароджених отримали фінансову допомогу.

    16.09.2014, 14:50