Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

154 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 та 2 категорії), оздоровлені з початку року коштом міського бюджету.

  • 154 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 та 2 категорії), оздоровлені з початку року коштом міського бюджету. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської  міської ради. Зокрема, чорнобильці міста пройшли санаторно-курортне оздоровлення у санаторіях «Батьківщина» (м. Трускавець), «Новомосковський» (Новомосковський район), «Таврія» (м. Нова Каховка). Оздоровлення зазначеної категорії осіб проводиться в рамках комплексної програми соціального захисту громадян м. Дніпропетровська, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014-2016 роки. У поточному році на зазначені цілі з міського бюджету  виділено 650 тисяч гривень. 2014-го року придбано на 8 путівок більше ніж минулого року.  Оздоровлення чорнобильців коштом міського бюджету триває вже п’ятий  рік поспіль. Окрім того, коштом державного бюджету цього року було оздоровлено 37 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, зазначають в управлінні.
    Цього року в рамках азначеної міської програми до 28-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС було виплачено по 650 гривень матеріальної допомоги 968 вдовам (вдівцям) померлих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 20 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи: діти – інваліди, діти – сироти та напівсироти отримали натуральну  допомогу на загальну суму  6 тисяч гривень.
    До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (14 грудня 2014 року) 1 тисяча 100 інвалідів – чорнобильців отримають з міського бюджету щорічну  матеріальну допомогу у розмірі 550 гривень, додають в управлінні.
    Сьогодні у Дніпропетровську мешкають 7 тисяч 152 громадяни, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

    02.10.2014, 16:13