Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

15 квітня о 18.30 у кінотеатрі «Правда-кіно» відбудеться урочисте відкриття днів грузинської культури в Дніпропетровську.

  • 15 квітня о 18.30 у кінотеатрі «Правда-кіно» (пр. ім. Газети «Правда», 86) відбудеться урочисте відкриття днів грузинської культури в Дніпропетровську. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Ірини Зайцевої.

    З- поміж іншого, на гостей свята чекає виставка картин грузинської художниці Анни Мгерян, виставка робіт учнів дитячих художніх шкіл міста, кулінарні та танцювальні

    майстер-класи, на яких навчатимуть танцювати лезгінку та готувати хачапурі. У програмі заходу також передбачено конкурси на знання історії та культури Грузії, дегустація вин, фотосесія,  виступи вокально-хореографічних ансамблів Дніпропетровська, які виконуватимуть грузинські танці та пісні, зазначають в управлінні.

    Закінчиться вечір прем’єрою драми Зази Урушадзе «Мандарини». Фільм «Мандарини» – переможець багатьох міжнародних фестивалів, додають в управлінні.

    14.04.2014, 13:08

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария