Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

14 жовтня об 11.00 відбудеться презентація книги Володимира Платонова «Вершина духовного безсмертя».

  • 14 жовтня об 11.00 у центральній міській бібліотеці ( вул. Леніна, 23, лекційна зала) відбудеться презентація книги Володимира Платонова «Вершина духовного безсмертя». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    До написання книги «Вершина духовного безсмертя» Володимира Платонова спонукала експедиція на вершину Шевченка на Кавказі, приурочена до 200-річчя Кобзаря. Пік Шевченка з’явився в горах Центрального Кавказу ще в 1939 році. Тоді, ще на безіменну гору, вперше піднявся спортсмен з Дніпропетровська Олександр Зюзін, який і дав таке ім’я. Через 25 років дніпропетровські спортсмени встановили на вершині  алюмінієвий бюст великого поета, зазначають в управлінні.

    У своїй книзі «Вершина духовного безсмертя»  автор зробив спробу зібрати інформацію про найбільш цікаві та оригінальні пам’ятники Кобзареві встановлені в Україні, Канаді, Аргентині, США, Росії, Італії, Франції, Польщі, Китаї та Литві. Окрім того, у книзі містяться нариси  про учасників семи сходжень на пік Шевченка, з якими автору вдалось зустрітися, додають в управлінні.

    13.10.2014, 14:04

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария