Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

14 березня о 18.00 відбудеться відкриття ІІ відкритого конкурсу скрипалів та віолончелістів ім. Леоніда Когана.

  • 14 березня о 18.00 у Дніпропетровській обласній філармонії (вул. Леніна, 6) відбудеться відкриття  ІІ відкритого конкурсу скрипалів та віолончелістів ім. Леоніда Когана. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Привітає учасників конкурсу заступник міського голови Ірина Зайцева.

    Конкурс скрипалів та віолончелістів ім.Леоніда Когана проходитиме з 14 по 17 березня. Заявки на участь у конкурсі подали 68 солістів та 6 колективів із 9 областей України, а також Росії і Казахстану — це вихованці дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв та музичних училищ. Учасники змагатимуться у наступних номінаціях: “Скрипка”, “Віолончель”, “Ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети)”, “Ансамблі скрипалів і віолончелістів” та “Камерні оркестри”, зазначають в управлінні.

    Журі конкурсу очолює професор Львівської національної музичної академії ім. М.В.Лисенка Юрій Соколовський.

    ІІ відкритий конкурс скрипалів та віолончелістів ім. Леоніда Когана проводиться з метою виявлення юних талановитих вихованців дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв, музичних училищ, обміну досвідом між педагогами щодо форм та методів роботи з обдарованими дітьми. Організаторами конкурсу є управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради та Дніпропетровська дитяча музична школа №7,  додають в управлінні.

    13.03.2014, 17:01

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария