Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

13 березня о 14.00 у Палаці культури ДНУ ім. О.Гончара відбудеться підведення підсумків та урочисте нагородження переможців конкурсу кращого перекладу поезії Т.Г.Шевченка.

  • 13 березня о 14.00 у Палаці культури ДНУ ім. О.Гончара (пл. Шевченка, 1) відбудеться підведення підсумків та урочисте нагородження переможців конкурсу кращого перекладу поезії Т.Г.Шевченка на мови, які вивчаються на факультеті української та іноземної філології й мистецтвознавства Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Ірини Зайцевої.

    У конкурсі взяли участь понад 200 студентів університету. Журі визначило володарів І, ІІ, та двох ІІІ місць. Переможці конкурсу отримають дипломи та грошові премії. Кращі роботи учасників конкурсу увійшли до збірки «Спільною мовою: переклади поезії Тараса Шевченка», яку видала Дніпропетровська міська рада спільно з Дніпропетровським національним університетом. У збірці представлено 145 перекладів 20 творів Тараса Шевченка (болгарською, іспанською, англійською, італійською, португальською, японською, китайською, польською, російською мовами) 129 учасників конкурсу. Ілюстрації  у книжці виконано студентами  університету, що вивчають образотворче мистецтво і дизайн. Примірник збірки буде презентовано на церемонії нагородження, зазначають в управлінні.

    12.03.2014, 17:45

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария