Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

12 учнів старших класів стали переможцями міського конкурсу творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії».

  • 12 учнів старших класів стали переможцями міського конкурсу творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії». Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради Наталія Чернишова. «До конкурсу долучилося понад 11 тисяч школярів 9-11 класів. За підсумками другого етапу конкурсу було відібрано 60 найкращих творів, авторів 12  з них визнано переможцями. Під час урочистої лінійки на святі останнього дзвоника усі 60 учнів-призерів отримають грамоти міського голови і подарунок: рюкзак, кепку і футболку з логотипом міста. Автори 12 кращих творів цього четверга будуть запрошені до Дніпропетровської міської ради на ланч із міським головою Іваном Куліченком. Діти матимуть можливість поспілкуватися з очільником міста і  висловити своє бачення майбутнього  Дніпропетровська», – зазначила Наталія Чернишова.

    Учасники конкурсу мали можливість у довільній формі написати про своє рідне місто, його історію, визначні чи пам’ятні місця, його майбутнє і проекти, які на їх думку необхідно реалізувати для подальшого розвитку  Дніпропетровська. « Конкурсанти  написали  змістовні і цікаві твори. Для дітей Дніпропетровськ – місто мрій, планів і сподівань з красивими вулицями і краєвидами.  Багато хто з них відвідав інші міста світу, але Дніпропетровськ залишається найулюбленішим та найріднішим. У той же час у своїх творах діти висловили стурбованість екологічною ситуацією і наголосили на тому, що підприємства повинні дбати про збереження навколишнього природного середовища. Школярі запропонували створити нові цікаві місця для туристів і  збільшити кількість зон відпочинку для молоді, особливо на околицях. Загалом у своїх роботах діти стурбовані нинішньою ситуацією в Україні. Вони бажають миру і добра, патріотизм, любов до Батьківщини і рідного міста простежується в усіх роботах», – додала начальник управління.

    Міський конкурс творів «Дніпропетровськ – місто моєї мрії» організований в рамках інформаційної кампанії з популяризації позитивного іміджу Дніпропетровська, його логотипу і слогану. Інформаційна кампанія проходить в рамках проекту «Місто світових брендів. Впровадження маркетингово-інвестиційної стратегії Дніпропетровська». Цей проект впроваджується коштом Федерації канадських муніципалітетів. Логотип і салоган Дніпропетровська теж було розроблено їх коштом, повідомляють в управлінні міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради.

    20.05.2014, 14:33