Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

12 квітня на аеродромі Дніпропетровського авіаспортклубу стартує ІІ етап Кубка Федерації автомобілістів України з кантрі-кросу для квадроциклів «Cam-Am Дніпропетровськ».

  • 12 квітня о 10.00 на аеродромі Дніпропетровського авіаспортклубу (колишній аеродром селища Ювілейне, від перехрестя Донецького шосе та вулиці Совхозної в сторону Полтави 4 км) стартує ІІ етап Кубка Федерації автомобілістів України з кантрі-кросу для квадроциклів «Cam-Am Дніпропетровськ». Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Привітає учасників змагань заступник міського голови Ірина Зайцева.

    Цього дня у гонках візьмуть участь близько 100 спортсменів – дорослих та дітей, вони на багах та квадрациклах різної потужності  на швидкість долатимуть трасу з різкими поворотами та трамплінами. Загалом Кубок України з кантрі-кросу «Ukrainian Cross-Country» проходить у 8 етапів. За результатами турніру володар 1 місця отримає звання майстра спорту з кантрі-кросу, за 2 та 3 місце – звання кандидатів у майстри спорту, зазначають в управлінні.

    Кубок України з кантрі-кросу для квадроциклів «Ukrainian Cross-Country» проходить вперше. Організатори змагань у Дніпропетровську – управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради та Всеукраїнська організація автомобільного спорту України.

    11.04.2014, 13:24

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария