Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

12 березня о 8.30 на території комунального підприємства «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» відбудеться огляд техніки, що буде задіяна у роботах з благоустрою у весняний період.

  • 12 березня о 8.30 на території комунального підприємства «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» (просп. Праці, 3) відбудеться огляд техніки, що буде задіяна у роботах з благоустрою у весняний період. Про це повідомили у департаменті комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю першого заступника міського голови Анатолія Крупського.

    Під час заходу на території підприємства буде представлено близько 20 одиниць техніки серед них поливомийні, підмітальні машини, навантажувачі тощо.

    12 березня о 16.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, кім. 724) відбудеться нарада першого заступника міського голови Анатолія Крупського щодо проведення у місті робіт з благоустрою. До участі у нараді запрошено  керівників комунальних підприємств, які будуть задіяні у роботах з благоустрою, зазначають у департаменті.

    11.03.2015, 14:51

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария