Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

12 березня о 15.00 відбудеться міське свято «Славимо творчістю Великого Кобзаря».

  • 12  березня о 15.00 у міському палаці дітей та юнацтва (Набережна Перемоги, 5) відбудеться міське свято «Славимо творчістю Великого Кобзаря» з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка. Захід відбудеться за участі заступника міського голови Олени Лозенко. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

    Під час заходу будуть названі імена дітей-переможців міського конкурсу «Собори наших душ» в номінаціях: література, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво. Окрім цього на сцені палацу пройде парад-дефіле українських вишиванок, а у холі працюватиме виставка творчих робіт дітей з петриківського розпису та декоративно-ужиткового мистецтва «З Україною в серці», зазначили в управлінні. Всього на святі будуть присутні понад 550 старшокласників, учнів-переможців міських конкурсів «Собори наших душ», «З Україною в серці», педагогічні працівники.

    Учасників свята привітають діти-переможці міського туру Всеукраїнського конкурсу читців до 200-річчя Т.Г. Шевченка, хореографічні колективи народного танцю та фольклору «Спас – Штурм», «Альянс», «Біс», «Колесо», «Серпантин», «Будьмо разом», «Цвітень», «Родослав»колектив бандуристів Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв.

    Свято проводиться в рамках відзначення 200-річного ювілею Т.Г.Шевченка та з метою підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в Україні, популяризація української національної спадщини засобами розвитку художньо-естетичної, декоративно-вжиткової творчості серед учнівської молоді міста Дніпропетровська, зазначили в управлінні освіти та науки.

    11.03.2014, 15:26

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария