Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

1 жовтня о 18.00 відбудеться благодійний концерт, ініційований волонтерами благодійного фонду допомоги бійцям та постраждалим в АТО.

  • 1 жовтня о 18.00 у театрі ім. Шевченко (вул. Леніна, 7) відбудеться благодійний концерт, ініційований волонтерами благодійного фонду допомоги бійцям та постраждалим в АТО. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    У фойє театру глядачів вітатиме дитячий естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом Миколи Рожка дитячої музичної школи № 6. Цього вечора на сцені театру виступатимуть вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра»,  ансамбль „Юні віртуози ” дитячої музичної школи № 7, дитячий театр пісні «Чарівний міст ”, ансамбль народного танцю „ Горицвіт ”, дует акордеоністів та інші. Фінальну пісню „Красавец мой – Днепропетровск» виконає артист Дніпропетровського академічного театру опери і балету Олександр Прокопенко. Під час заходу волонтери збиратимуть кошти на потреби  бійців та постраждалих в АТО, зазначають в управлінні.

    30.09.2014, 14:23

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария