Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

1 жовтня о 14.00 відбудеться міське свято з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

  • 1 жовтня о 14.00 у Міському палаці дітей та юнацтва (вул. набережна Перемоги, 5 ) відбудеться міське свято з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. На захід запрошено 300 ветеранів війни та праці, яких привітають творчі колективи міста.

    За інформацією управління праці та соціального захисту населення міської ради, сьогодні у Дніпропетровську мешкають 219 тисяч 890 людей похилого віку, з них 31 тисяча 638 осіб, які мають статус «ветеран війни» та 92 тисячі 10 осіб -  мають статус «ветерана праці».

    У місті понад 10 років працює міська Комплексна програма соціального захисту ветеранів війни та праці «Ветеран, яка направлена на соціальний захист, медичне, транспортне, побутове обслуговування ветеранів, залучення їх до культурно-масової та патріотично-виховної роботи.

    З 1991 року 1 жовтня Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Указом Президента України з 2005 року  це ще і День Ветерана.

    30.09.2014, 14:23

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария