Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

1 тисяча 815 метрів водопровідних та 125 метрів каналізаційних мереж було замінено комунальним підприємством «Дніпроводоканал» в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду.

  • 1 тисяча 815 метрів водопровідних та 125 метрів каналізаційних мереж було замінено комунальним підприємством «Дніпроводоканал» в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду. Про це повідомили на самому підприємстві. Найбільшими серед таких робіт стали заміна водопровідної мережі довжиною 300 метрів по вул. Богомаза – Донецьке шосе та водопровідної мережі довжиною 590 метрів по вул. Широка. Ремонтно-експлуатаційними службами підприємства було виконано заміну та ремонт 120 одиниць запірної арматури, а також відремонтовано 64 водопровідних та 120 каналізаційних колодязів, зазначають на підприємстві.

    В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду також виконуються ремонтні роботи на Кайдакській та Ломовській насосно-фільтрувальних станціях, насосних станціях водопостачання та водовідведення, а також станціях аерації. На цих об’єктах підприємством відремонтовано 70 одиниць електродвигунів. Загалом на всі заплановані заходи підприємством витрачено 3 мільйони 797 тисяч гривень власних коштів, додають на «Дніпроводоканалі».

    Комунальне підприємство “Дніпроводоканал” експлуатує Кайдацьку та Ломовську насосно-фільтрувальні станції, 9 водопровідних насосних станцій, 53 підвищувальні насосні станції водопроводу, 58 насосних станцій водовідведення, 2 тисячі кілометрів водопровідних мереж та 1 тисячу 200 кілометрів каналізаційних мереж. Також на балансі у підприємства — каналізаційні очисні споруди: Центральна станція аерації, Південна станція аерації, Лівобережна станція аерації, очисні споруди „Лісний”.

    13.10.2014, 14:00