Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

1 та 2 травня у Дніпропетровську, на Воронцовському пляжі, відбудеться першотравневий пікнік «Єдина країна – єдина родина».

  • 1 та 2 травня у Дніпропетровську, на Воронцовському пляжі, відбудеться першотравневий пікнік «Єдина країна – єдина родина». Про це повідомили в Індустріальній районній раді. На ці два дні організатори підготували для городян та гостей міста насичену програму – працюватиме ярмарок, виступатимуть театральні, танцювальні та вокальні творчі колективи, можна буде долучитися до занять спортом, пляжних розваг і стати мешканцем молодіжного наметового містечка.

    Зокрема, 1 травня на ярмарку можна буде поласувати національними стравами різних народностей, що мешкають у Дніпропетровську. Протягом дня для гостей свята виступатимуть дитячі творчі колективи, колективи національних общин та рок-гурти. У театральному куточку свою майстерність демонструватимуть театри та театральні студії, проходитимуть показові виступи козаків. На святі також можна буде стати учасником майстер-класів з квілінгу, боді-арту, декупажу, живопису маслом, проходитиме чайна церемонія, працюватиме ковальна майстерня, дітей розважатимуть аніматори. На прихильників спорту чекають змагання з пляжного волейболу, міні-футболу, арм-реслінгу, різноманітні естафети та водна битва. Усі бажаючі матимуть можливість покататися на конях. Увечері відбудеться дискотека та феєрверк. Організатори запрошують дніпропетровців з родинами та молодь відпочити на Першотравневому пікніку на Воронцовському пляжі, зазначають у райраді.

    28.04.2014, 14:10