Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

1 квітня о 12.00 у Молодіжному парку відпочинку та дозвілля відбудеться турнір з пейнтболу серед студентів вищих навчальних закладів.

  • 1 квітня о 12.00 у Молодіжному парку відпочинку та дозвілля (Дніпропетровськ, вул. Набережна Заводська, 53) відбудеться турнір з пейнтболу серед студентів вищих навчальних закладів. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    До участі у турнірі запрошено студентів із вищих навчальних закладів І – ІV рівня акредитації. Пейнтбол  – командна спортивно – тактична гра на обмеженому просторі. Для  неї використовується спеціальна пневматична зброя, яка стріляє кулькою, наповненою барвником. Оскільки пейнтбол – гра командна, то більшість сценаріїв гри, являють собою протистояння двох або більше команд, зазначають в управлінні.

    Турнір з пейнтболу серед студентів проводиться вперше з метою популяризації цього виду спорту. Організатори змагань – управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради та пейнтбольний клуб «Агресор», додають в управлінні.

    31.03.2014, 15:04

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария