Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

1 червня о 15.30 на Льодовій арені відбудеться закриття третього Відкритого дитячо-юнацького хокейного турніру на кубок Федерації хокею Дніпропетровська.

  • 1 червня о 15.30 на Льодовій арені ( вул. Набережна Заводська, 53) відбудеться закриття третього Відкритого дитячо-юнацького хокейного турніру на кубок Федерації хокею Дніпропетровська. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Привітає переможців змагань заступник міського голови Ірина Зайцева.
    У турнірі візьмуть участь команди із Харкова, Білої Церкви, Кривого Рогу та Дніпропетровська. Загалом близько 120 хлопчиків 10-11 років. Дніпропетровськ представлятимуть команди хокейного клубу «Придніпровськ-1» та «Придніпровськ-2». Переможців турніру нагородять кубком та медалями, зазначають в управлінні.
    Відкритий дитячо-юнацького хокейного турніру на кубок Федерації хокею Дніпропетровська проводиться третій рік поспіль з метою популяризації хокею серед дітей та молоді, підвищення спортивної майстерності юних спортсменів, додають в управлінні.

    30.05.2014, 14:56

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария