Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

1 червня о 14.00 у парку розваг «Лавина» відбудеться свято з нагоди Дня Незалежності Грузії.

  • 1 червня о 14.00 у парку розваг «Лавина» (вул. Космічна, 20) відбудеться свято з нагоди Дня Незалежності Грузії. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Ірини Зайцевої.

    У програмі заходу: майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва від центру народної творчості «Дивокрай», приготування східних солодощів, демонстрація східної боротьби чидаоба та верхової їзди від кінного клубу «Феррарі», вокального мистецтва від зразкового дитячого театру «Біс», виконання танцю лезгинка від вокально-хореографічного ансамблю «Ріоні». На святі виступатимуть творчі колективи міста та зірки грузинської естради, зокрема дует «Мегоброба». Окрім того, відбудеться дегустація національної грузинської кухні, різні конкурси та вікторини. Вхід для усіх бажаючих вільний, зазначають в управлінні.

    Свято з нагоди Дня Незалежності Грузії, який відзначається 26 травня, організовано громадською організацією «Грузинська душа», парком розваг «Лавина» за підтримки Дніпропетровської міської ради.

    30.05.2014, 14:52

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария